SEPETTEKİ ÜRÜNLERİM
2 Ürün
İstanbul Eğitim Akademi Logo
Eğitimler
EĞİTİMLER
HAKKINDA
Eğitimlere kimler katılabilir? İlgili bölüm mezunu olmak şart mı ?

18-35 yaş arasında herkes eğitimlere katılabilir. Herhangi bir bilgi birikimi aranmamaktadır. Katılımcıların mülakat ve ön eğitimden oluşan iki aşamalı eleme sürecini başarı ile tamamlamaları yeterlidir. İlgili bölüm mezunu olma şartı bulunmamaktadır.

Eğitim içerikleri nasıl belirleniyor ?

Sektörde birlikte çalıştığımız ya da mezunlarımızın çalıştığı 600+ iş ortağımız bulunmaktadır. İş ortaklarımız ile sık sık görüşerek ihtiyaç duydukları teknolojileri ve konseptleri öğreniyoruz. Eğitim içeriklerimizi bu geri dönüşler doğrultusunda sektör deneyimi yüksek danışmanlarımız ile birlikte hazırlıyoruz.

Eğitime katılmak istiyorum. Seçim süreci nasıl yapılıyor?

Eğitime katılmak isteyen tüm katılımcılar ilk aşama olarak bilgilendirme toplantımızda genel müdürümüz Caner Mollaoğlu ile tanışarak program hakkında detaylı bilgi alırlar. İkinci aşamada katılımcı ile birebir online mülakat yapılır. Üçüncü aşama olan ön eğitim aşamasında ise katılımcı 2 gün süre ile online olarak düzenlemiş olduğumuz gerçek bir yazılım eğitimi alır. Bu eğitim sonunda sadece ön eğitim konularını kapsayan bir final sorusunu kodyalarak göndermesi gerekir. Ön eğitim, katılımcının sözleşme imzalamadan önce kurumumuzun eğitim vizyonunu ve bakış açısını değerlendirebilmesi için önemli bir fırsattır. Süreç sonunda yapılan genel değerlendirmede yeterli puan alan ve bizimle bu yola çıkmak isteyen katılımcılar eğitim programına dahil edilir.

Eğitimler haftanın kaç günü ve hangi saatlerde yapılıyor?

Eğitim programlarımızda hafta içi 2 gün ve hafta sonu 2 gün olmak üzere toplam 4 gün eğitim yapılmaktadır. Hafta içi 19:30 - 22:30 saatleri arasında 3 saat ve hafta sonu 09:00-14:00 saatleri arasında 5 saat olarak yapılır. Dolayısı ile haftada 16 saat eğitim yapılarak toplamda 7,5 ay sürmektedir.

Eğitimler online mı yoksa yüz yüze mi?

Mesleki eğitim programlarımıza ister online isterseniz yüz yüze olarak katılabilirsiniz.

Sertifikasyon nasıl oluyor? E-devlet ya da üniversite sertifikası veriyor musunuz?

Eğitim programını başarı ile bitiren mezunlarımız İstanbul Eğitim Akademi kurum sertifikası almaya hak kazanırlar. Kurum olarak iş birliği yaptığımız bir çok üniversite bulunmaktadır. Ancak bu tarz programlardan üniversite sertifikası almak, eğitim programının üniversite tarafından akredite edildiğinin bir göstergesi değildir. Dolayısı ile anlamsızdır. E-devlet sadece sertifikaların yüklendiği ve online olarak görüntüleme yapılabilen bir platformdur. Sertifikanızın e-devlet üzerinden görüntüleniyor olması demek e-devlet onaylı olması anlamına gelmemekte ve herhangi bir ayrıcalık kazandırmamaktadır.

LOKASYON
BİLGİLERİ
Eğitimler hangi lokasyonda veriliyor?

Eğitimlerimize isterseniz online isterseniz yüz yüze olarak katılabilirsiniz. 18-35 yaş arası yüz yüze eğitimlerimiz Beşiktaş, Çırağan Caddesi'nde bulunan merkez akademimizde verilmektedir. Çocuklar için kodlama eğitimlerimiz Beşiktaş ve Gaziosmanpaşa şubelerimizde verilmektedir.

Şubelerinizi hangi saatler arasında ziyaret edebilirim?

Şubelerimiz haftanın 7 günü, 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmek için randevu almak gerekiyor mu?

Hayır. Ne zaman isterseniz şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Şube müdürlerimiz ve eğitim danışmanlarımız tüm sorularınız cevaplamak üzere sizleri beklemektedir.

ÖDEME
BİLGİLERİ
Ödeme yöntemleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Eğitim programlarımızı nakit, kredi kartına taksit ya da senetli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

İşe girdikten sonra ödeme yöntemini neden kullanmıyorsunuz?

İşe girdikten sonra ödeme yapılan eğitim programlarında katılımcılar yüksek faiz oranları ile krediler çekmekte ve bu nedenle eğitimlerin toplam ücretleri 2 ya da 3 katına çıkmaktadır.Bu nedenle bu yöntem bizim tarafımızdan tercih edilmemektedir.

merak ettiğinizi bulamadınız mı?
Yukarıdaki maddelerin haricinde bize aşağıdaki form ile
sorularınızı iletebilirsiniz