SEPETTEKİ ÜRÜNLERİM
2 Ürün
İstanbul Eğitim Akademi Logo
Eğitimler
Hakkımızda
Güncel eğitim içireklerimiz ve uzman eğitmenlerimiz ile bilişim kariyerinizde daima yanınızdayız. Teorik Eğitimini Proje Yazarak Pekiştir, Sertifikanı Al, Aranan BT Uzmanı Ol!
18+ Yıl Eğitim Tecrübesi
3000+ Mezun Öğrenci
40+ Uzman Eğitici
BİZ KİMİZ?
“Uygulama olmadan, teorik bilgi ne işe yarar ki!”
anlayışıyla uygulamalı proje eğitimleri sunan istanbulegitimakademi.com, bilgi teknolojileri alanında kariyer hedefleyen kişilerin iş hayatı öncesi proje bazlı eğitim anlayışı ile deneyim kazanmalarına imkan tanıyan bir eğitim platformudur.
MİSYONUMUZ
Bilişim teknolojileri ile ilgili teorik bilgi almış veya hiç bilgi sahibi olmasa dahi bu alanda kariyer hedefleyen kişilerin, sektörün önde gelen isimleri ile buluşmasına aracılık etmek ve alınan eğitim neticesinde bilgilerin uygulamaya dökülerek kalıcı birer yeteneğe dönüştürülmesini sağlamaktır.
VİZYONUMUZ
Bu bilinçle yola çıkarak Bilgi Teknolojileri ’ne ilgi duyan bireylerin kendilerini geliştirmelerine olanak sunmak ve böylece ülkemizi sektörün güçlü aktörlerinden biri haline getirmektir.
UZMANLIK ALANLARIMIZ
EKİBİMİZ VE TECRÜBEMİZ

Sektörün önde gelen isimlerinden oluşan ekibimizin tecrübe ortalaması 15 yıldır.

istanbulegitimakademi.com olarak hedefimiz, eğitmenlerimizin yıllardır sektörde kazanmış oldukları bu deneyimi, siz değerli öğrencilerimize aktararak, BT alanında edinmiş olduğunuz teorik bilgi birikiminizi, gerçek hayat senaryoları ile destekleyerek kalıcı birer yeteneğe dönüştürmektir.

PLATFORM
OLARAK FARKIMIZ?

Gerçek hayat senaryoları üzerinden, daha önce sektörde deneyimlediğimiz proje geliştirme yaklaşımlarını öğreterek teorik konuları, çalışabilen uygulamalar ve projeler üzerinden anlatıyoruz.